Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
MÜSİAD Üyelerine KOSGEB teşvikleri anlatıldı…
Siyaset
2018-05-08 17:14

MÜSİAD Üyelerine KOSGEB teşvikleri anlatıldı…

MÜSİAD Zonguldak Şubesi üyelerine düzenlenen toplantı eşliğinde Zonguldak KOSGEB Müdürü Güven Aktaş tarafından teşvikler anlatıldı.

MÜSİAD Zonguldak Şubesinde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri ve üyeler katıldı.

MÜSİAD üyelerine KOSGEB’in sağladığı teşviklerle ilgili detaylı bilgiler aktaran Zonguldak KOSGEB Müdürü Güven Aktaş, kurumun özellikle girişimcinin elini kuvvetlendirmek ve önünü açmak için çabaladığını ifade ederek Zonguldak’taki işadamları ve girişimcilere teşviklerden yararlanmaları çağrısında bulundu.

KOSGEB Genel Başkanı ile geçen haftalarda Zonguldak için özel görüştüklerini hatırlatan MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz, “Amacımız kentimizin işadamları ve girişimcilerinin devletimizin sağladığı imkanlardan yararlanıp işlerini büyütmeleri. Bu amaçla girişimlerimizi sürdürüyoruz. KOSGEB Müdürümüz de üyelerimizi teşvik konusunda detaylı bilgilendirerek kafalardaki soru işaretlerini giderdi. İnşallah daha çok üretip daha çok istihdam sağlayarak bölgemize ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.


Bu haber 22 kez okundu.

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

ANKETLER

CUMHURBAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?

Hürdüşün © 2018 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

ZWT