Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Minikler Tiyatroda eğlendi
Eğitim
2018-05-08 18:04

Minikler Tiyatroda eğlendi

Zonguldak Belediyesi Kültür Müdürlüğü ile Eti Çocuk Tiyatrosu ortak organizasyonunda Ana Okulu ve İlkokullarda eğitim gören minik öğrencileri yönelik BKM Kültür Merkezinde Kırmızı Başlıklı Kız Çocuk Tiyatro Oyunu sahnelenerek minik öğrenciler büyük bir coşku ve ilgiyle izleyerek gönüllerince doyasıya eğlendiler.

Belediye Kültür Merkezi Müdürü Abdullah Bakır ise, “Oynanan oyun sonrasında çocuklarımızın sevinci görülmeye değerdi. Her yıl olduğu gibi bu yılda onlara çocuk oyunu izlettirmenin gururunu yaşıyoruz. Buradaki asıl amacımız çocuklarımızın hayal dünyasını geliştirerek iyi bir birey olarak yetişmelerini sağlamak gayretindeyiz. Eti Çocuk Tiyatrosunun bizleri kırmayıp şehrimize gelmelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan Oynanan oyunu yazan ve yöneten ve Genel sanat Yönetmenliğini yapan Ünsal Sicilli de, “Zonguldak ta olmaktan, çocuklarımızla bir araya gelmekten dolayı çok mutluyuz. BKM Müdürü kendiside tiyatro oynayan, sanat yönetmenliği yapan güzel insan Abdullah Bakır’a çok teşekkür ediyorum. Geçen yıl da buradaydık, her yıl buraya gelmeyi düşünüyoruz ve Zonguldak’ı çok sevdik” dedi.


Bu haber 23 kez okundu.

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

ANKETLER

CUMHURBAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?

Hürdüşün © 2018 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

ZWT